loading
Панорама
+38097 222 77 79
Меню

Строки введення в експлуатацію Житлового комплексу “Green Side” буде продовжено

27 Июня 2018

Шановні інвестори Житлового комплексу “Green Side”, найважливіше для нас - Ваша довіра. Тому, ми маємо бути прозорими та чесними перед Вами. В сфері інвестування в будівництво завжди присутні сторонні фактори,що  можуть вплинути на перебіг процесу будівництва, підведення комунікацій та відповідно строки введення в експлуатацію.

Строки введення в експлуатацію Житлового комплексу “Green Side” буде продовжено на такий період:

1, 5 будинок - введення в експлуатацію 4 кв. 2018 р.

2, 3 будинок - введення в експлуатацію 1 кв. 2019 р.

Причини, що змушують нас до таких дій , на жаль, від нас не залежать та ми не маємо на них впливу. Затримки з боку державних структур та адміністрації, зміна законодавства з питань експертування житла, що вводиться в експлуатацію, зміна  централізації органів, що проводять експертування, у зв’язку з цим, збільшення навантаження на адмініструючі органи та ущільнення черг об’єктів, що вводяться в експлуатацію.

Ми завжди виконуємо свої зобов’язання перед інвесторами та гарантуємо якість будівництва наших Житлових комплексів. Нові строки оголошені і з запасом часу та ми обіцяємо зробити все, що в наших силах для їх прискорення.

 

Ми Вам вдячні за вибір нашої Будівельної групи та приносимо наші вибачення за обставини, що складаються не на нашу користь. Сподіваємось, на Ваше розуміння.З повагою та надією на розуміння, Будівельна група “Синергія”.

Наші проекти

Закрити
Ресурс 1 Ресурс 1 Ресурс 1Ресурс 1Ресурс 1Ресурс 1