loading
Камера
Меню
Тільки до 20 лютого знижка на всі квартири в ЖК Green Side до 60 000 грн!
+38 (044) 222-777-9

Отримувати повідомлення про інші акції

E-mail:

Знижка з любов'ю на всі квартири

Зима мало балувала нас сонячними днями і гарною погодою. Хочеться вже тепла і весняних свят. Щоб настрій став кращим, Будівельна група "Синергія" пропонує всім подарунок напередодні Всесвітнього Дня Закоханих і швидкого настання весни!

Тільки до кінця зими, до 20 лютого 2018 року, при покупці будь-якої квартири в ЖК Green Side у нас діє знижка 6% (до 60 000 грн).

ЖК Green Side - це комфортабельний житловий комплекс, який розташований в екологічно чистому місці і в той же час дуже зручний для всіх, хто хоче користуватися всіма благами цивілізації великого міста!

Не пропустіть можливість жити в новому мікрорайоні поруч з сосновим лісом, в межах міста Ірпінь. А шлях до Києва становить не більше 10 км. Відмінна транспортна розв'язка дозволяє витрачати на дорогу (наприклад, до роботи) не більше 10 - 15 хвилин, незалежно від того, чи є у Вас власний автомобіль, або Ви користуєтесь громадським транспортом.

Використання енергозберігаючих екологічно чистих матеріалів, вдалі архітектурні рішення і розвинена соціальна інфраструктура зробить Ваше проживання в житловому комплексі Green Side максимально комфортним.

Не втрачайте відмінну можливість зустріти весну з новою квартирою в ЖК Green Side!

Наші проекти

Закрити
Ресурс 1 Ресурс 1 Ресурс 1Ресурс 1Ресурс 1Ресурс 1