loading
Фотозвіт
Камера
Панорама
Меню
Взяти квартиру в розстрочку від БГ "Синергія" дуже просто! Ви вибирайте квартиру, а ми підберемо для Вас найкращий варіант платежу!
+38 (044) 222-777-9

Отримувати повідомлення про інші акції

E-mail:

Плати за своє! Нова квартира в розстрочку без проблем

Якщо Ви не хочете зв'язуватися з іпотекою, а грошей, щоб відразу купити квартиру недостатньо, завжди можна скористатися розстрочкою.

Чим вигідна розстрочка?

Вам немає необхідності зв'язуватися з банками, брати іпотеку, виплачувати величезні відсотки по кредиту, оформляти договір страхування нерухомості, а головне - квартиру Ви оформляєте на себе, а не на банк. Ви платите вже за свою квартиру!

Будівельна група "Синергія" пропонує для Вас зручну і просту програму покупки квартири в розстрочку в ЖК "Green Side":

  • період надання розстрочки до 20 місяців;
  • Ви можете вибирати будь-який розмір першого внеску: 30%, 50% або 70% від вартості квартири;
  • розстрочку на квартиру в ЖК "Green Side" надає компанія-девелопер;
  • для оформлення розстрочки на квартиру досить наявності ідентифікаційного коду та паспорта, ніяких довідок про доходи та виписок з кредитних історій;
  • розмір щомісячного внеску фіксується в гривні - тобто Ви платите рівними сумами, без зміни вартості квадратного метра до кінця будівництва.

Вибирайте вподобану Вами квартиру, встановлюйте розмір стартового внеску, визначайте суму щомісячного платежу, який не буде обтяжливим для Вашого бюджету.

Важливо! Період надання розстрочки на квартири в ЖК "City Park" залежить від термінів будівництва. Тобто, чим ближче дата введення в експлуатацію, тим він менший!

Найвигідніші умови для покупки квартири в розстрочку - саме зараз! 

Наші проекти

Закрити
Ресурс 1 Ресурс 1 Ресурс 1Ресурс 1Ресурс 1Ресурс 1